Elektrozaczepy

Hiszpański producent wysokiej klasy elektrozaczepów oraz zamykaczy drzwiowych. Bogate doświadczenie oraz szeroka oferta proponowanych przez Dorcas rozwiązań sprawia, że firma cieszy się dużą popularnością oraz renomą w całej Europie. Dorcas oferuje elektrozaczepy dedykowane do szeregu zastosowań, w tym modele do drzwi przeciwpożarowych,ewakuacyjnych, antywłamaniowych, wodoszczelnych, obiektowych oraz do drzwi całoszklanych. Ofertę uzupełniają zamykacze drzwiowe, które przetestowane zostały na 500 000 cykli pracy co oznacza, że mogą być stosowane w intensywnie użytkowanych drzwiach, znajdujących się w obiektach użyteczności publicznej. W asortymencie Dorcas znajdziemy także zwory elektromagnetyczne oraz trzymacze drzwiowe.

Dorcas 99
Model elektrozaczepu, który może być zasilany prądem stałym lub zmiennym 10-24V AC/DC oraz jest dedykowany do zastosowania w drzwiach profilowych wykonanych z aluminium, PCV lub drewna.
Zastosowanie
Symetryczna budowa sprawia, że można zainstalować go zarówno w prawych, jak i lewych skrzydłach drzwi.Elektrozaczep został przetestowany na 400 000 cykli pracy, co sprawia, że jest on odpowiedni do zastosowania w intensywnie użytkowanych drzwiach obiektowych.
Tryb pracy
Elektrozaczep pracuje w trybie standardowym co oznacza, że odblokowanie drzwi następuje w momencie podania napięcia. Przez pozostały czas pozostają one zablokowane.

Elektrozaczep 99 został wyposażony w zapadkę radialną z regulacją. Oznacza to, że zaczep obraca się dookoła osi podstawy elektrozaczepu pozwalając ograniczyć promień ruchu. W rezultacie instalacja takiego elektrozaczepu jest łatwiejsza, a dzięki możliwości ograniczenia miejsca zajmowanego w ościeżnicy, zachowuje on także swoje walory estetyczne.
Wyróżnia się optymalną odpornością mechaniczną, która wynosi 3230 N. Oznacza to, że ewentualne wyłamanie zapadki jest trudne, co znacznie ogranicza możliwość sforsowania drzwi i włamania do pomieszczenia / budynku.
Copyright © 2019 projekt i oprogramowanie choruzy.pl

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się